Chale Monte Rei Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a szobákban | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Reggeli Szobai reggeli |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Chale Monte Rei Villa Monte Verde legfeljebb 2 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az Orquidário MV, nagyjából 3 km-re található.
A Roda D'Água körülbelül egy 10 perces autóútra, az Inverness bevásárlóközpont pedig rövid útra helyezkedik el a szálláshelytől.
A villa magába foglal egy fürdőszobát spa káddal, külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító, háziköntösök és fürdőlepedők is biztosított az ön kényelméért.
A Chale Monte Rei Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teakonyha, étkezőt is kínál. A saját ételek elkészítéséhez konyhai edények is biztosított. Francia ételeket kínálva, a Provence Cottage Bistro csupán 1 km-re található.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Szobai reggeli
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóterasz
Szoba felszereltsége
- Ingyenes Wi-Fi a szobákban
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Minibár
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- Elektromos takarók
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Monte Rei Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Monte Rei Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chale Monte Rei Villa kínál reggelit?
Igen, a Chale Monte Rei Villa ízletes büfé reggelit biztosít. - ❓
A Chale Monte Rei Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Chale Monte Rei Villa konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Az ingatlan engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az ingatlan nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a turistaház területén tartózkodunk?
Monte Verde nevezetességei közé tartozik az Igreja de São Francisco de Assis és a Roda D'Água, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a turistaház területétől. Ezenkívül az Inverness bevásárlóközpont (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.